Maand: september 2017

Severine las; “Het meisje uit het Noorden.” – Katarzyna Bonda “IJzersterke Mustread”

  ‘Het meisje uit het noorden’ – Katarzyna Bonda. “IJzersterke,  Psychologische Mustread” Auteur: Katarzyna Bonda Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  480 pagina’s  9789024575190  mei 2017 De Achterflap  Het meisje uit het noorden van Katarzyna Bonda is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Samuel Bjørk en Ule Hansen….