Maand: september 2017

Mustreads or Not in gesprek met…..; J. Sharpe – Syndroom #Blogtour

Voor degene die je niet kennen, kun je jezelf in een paar zinnen aan ons voorstellen…? Wie is Joris van Leeuwen Ik ben een cross-genre schrijver. Onder mijn pseudoniem J. Sharpe schrijf ik fantasy, thriller en horrorverhalen. Daarnaast ben ik rijinstructeur en gitarist in…

Elsa las; ‘Het meisje uit het noorden’ – Katarzyna Bonda “Origineel en intrigerend”

‘Het meisje uit het noorden’ – Katarzyna Bonda. “Origineel en intrigerend” Auteur: Katarzyna Bonda Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  480 pagina’s  9789024575190  mei 2017 De Achterflap  Het meisje uit het noorden van Katarzyna Bonda is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Samuel Bjørk en Ule Hansen. Sasha…

Shirley haar boekentip ; Echo – Tamara Geraeds

Echo – Tamara Geraeds  Tamara Geraeds, een auteur met lef, heeft met haar thrillerdebuut Echo een belangrijk thema in haar boek verwerkt : Kindermishandeling. Gruwelijk, omstreden en zeker realistisch. Gewaagd, maar het werd meteen heel goed ontvangen. Tamara schreef Echo met een reden. Niet…

Zwart water – Dee Henderson “Dit boek kost je je nachtrust.”

  Zwart water – Dee Henderson   “Dit boek kost je je nachtrust.”   Auteur: Dee Henderson Uitgeverij; KOK Nederlandstalig  416 pagina’s  9789029726597  juni 2017   Trailer Zwart Water – Dee Henderson   De Achterflap ‘Zwart water’ van Dee Henderson is het eerste deel in een…

Zerk – Ellen G. “Deze Mustread moet je gelezen hebben.”

Zerk – Ellen G. “Deze Mustread moet je gelezen hebben, Ellen G laat je genieten van het begin tot het einde”   Auteur: Ellen G. Uitgever: Vrijdag, Uitgeverij Nederlandstalig  9789460015250  april 2017 De Achterflap Op Europa’s grootste Joodse begraafplaats in Berlijn-Weissensee wordt een man vermoord aangetroffen…

Een ritje naar de Boekwinkel? Voor welk boek ga jij?

De Buurjongen – Jan Siebelink Naast de familie Sievez woont Henk Wielheesen, een jongen wie het spreken altijd moeilijk is afgegaan, en die bevriend is met zoon Ruben. Henk is nog jong als hij wordt overgeleverd aan de grillen van zijn stiefmoeder, en het…

Severine las; “Het meisje uit het Noorden.” – Katarzyna Bonda “IJzersterke Mustread”

  ‘Het meisje uit het noorden’ – Katarzyna Bonda. “IJzersterke,  Psychologische Mustread” Auteur: Katarzyna Bonda Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  480 pagina’s  9789024575190  mei 2017 De Achterflap  Het meisje uit het noorden van Katarzyna Bonda is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Samuel Bjørk en Ule Hansen….