Recensie van Elsa·Recensies

Echo – Thomas Olde Heuvelt “I like big books and cannot lie”

Echo - Thomas Olde Heuvelt “Nu is het weer geduldig wachten totdat de schrijver een nieuw verhaal aan zijn lezerspubliek wil schenken en ik zit tot die tijd op de (denkbeeldige) eerste rij.”   Auteur: Thomas Olde Heuvelt Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig Paperback 9789024567942 mei 2019 616 pagina's Achterflap Echo van Thomas Olde Heuvelt, auteur van het… Lees verder Echo – Thomas Olde Heuvelt “I like big books and cannot lie”

Recensies

Elsa Las..; ‘Ogen van de draak’ door Stephen King.

‘Ogen van de draak’ door Stephen King. "Ik ben groot Fan en zal altijd Fan blijven" Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  398 pagina's  9789024568253  november 2014 EPUB met digitaal watermerk De Achterflap  Ogen van de draak is Kings klassieke fantasyroman en speelt een belangrijke rol in zijn werk. Zijn befaamde Donkere Toren-cyclus gaat vooral over Roland de Scherpschutter, maar… Lees verder Elsa Las..; ‘Ogen van de draak’ door Stephen King.

Recensies·Recensies van Moon

Onschuld – John Hart “Deze schrijver heeft zo`n unieke manier van schrijven dat je wordt mee gezogen in het verhaal.”

Onschuld – John Hart "Deze schrijver heeft zo`n unieke manier van schrijven dat je wordt mee gezogen in het verhaal." Auteur: John Hart Hart Uitgever: Luitingh Nederlandstalig  384 pagina's  Midprice editie  9789024545407  april 2017 De Achterflap Een jong meisje wordt ontvoerd. De tragische verdwijning doet het eerst zo gelukkige gezin uit elkaar vallen: de vader kan het schuldgevoel… Lees verder Onschuld – John Hart “Deze schrijver heeft zo`n unieke manier van schrijven dat je wordt mee gezogen in het verhaal.”

Recensies

Peter las…; De Oorsprong – Dan Brown

De Oorsprong van Dan Brown.  Auteur: Dan Brown Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  500 pagina's  9789024576791  oktober 2017 De Achterflap Oorsprong is het nieuwe boek van Dan Brown, de populairste thrillerschrijver ter wereld. In Oorsprong houdt Robert Langdon zich bezig met de vragen: Waar komen wij vandaan en waar gaan wij naartoe? Het verhaal speelt zich af in Spanje: Madrid,… Lees verder Peter las…; De Oorsprong – Dan Brown

Recensies

Elsa las; ‘De Nachtuilen’ door Jeroen van Unen.

De Nachtuilen’ door Jeroen van Unen. "Wachten op deel 2 , nu al zin in. Heel fijn leesvoer voor jong en Oud.." Auteur: Jeroen van Unen Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  384 pagina's 9789024569397  oktober 2015 De Achterflap Tobias keek haar met grote ogen aan. 'Geloof je me nu?' fluisterde Rika in zijn oor. 'Geloof je me nu dat magie… Lees verder Elsa las; ‘De Nachtuilen’ door Jeroen van Unen.

Recensies

Elsa las; Check- Out – Juultje van den Nieuwenhof.”Spannend en Leerzaam.”

‘Check-out’ - Juultje van den Nieuwenhof. "Spannend en Leerzaam." Auteur: Juultje van den Nieuwenhof Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  160 pagina's  9789024573035  september 2016 De Achterflap De leerlingen van 5 havo gaan op introductiereis naar Berlijn. Ze kunnen nog steeds niet begrijpen waarom Sabine uit hun klas zelfmoord gepleegd heeft. Voor de zomervakantie heeft ze zichzelf opgehangen. In Berlijn gebeuren… Lees verder Elsa las; Check- Out – Juultje van den Nieuwenhof.”Spannend en Leerzaam.”

Recensies

Elsa las; ‘Het meisje uit het noorden’ – Katarzyna Bonda “Origineel en intrigerend”

‘Het meisje uit het noorden’ - Katarzyna Bonda. "Origineel en intrigerend" Auteur: Katarzyna Bonda Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  480 pagina's  9789024575190  mei 2017 De Achterflap  Het meisje uit het noorden van Katarzyna Bonda is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Samuel Bjørk en Ule Hansen. Sasha Zaluska keert terug naar de Poolse kust, na zeven jaar afwezigheid.… Lees verder Elsa las; ‘Het meisje uit het noorden’ – Katarzyna Bonda “Origineel en intrigerend”

Wat komt er allemaal uit ?

Een run naar de boekhandel.. Voor welk boek ren jij??

Zoektocht terug – Marina Folkers "Ze hield haar adem in. Dit kon niet waar zijn. Toch... die stem... Het was alsof ze terug gezogen werd in de tijd." Wanneer Caitlin een paar dagen met een vriendin naar Londen gaat, laat ze haar vriend Steven met tegenzin achter in het Noorden van Engeland. In de hoofdstad… Lees verder Een run naar de boekhandel.. Voor welk boek ren jij??

Recensies·Recensies van Moon

Ragdoll – Daniel Cole “Een ijzersterk debuut, Cole houd je in zijn greep tot de laatste letter”

  Ragdoll – Daniel Cole Een debuut welke je achterover doet slaan verbazing. Hier wil je meer van weten!! Wauw” Auteur: Daniel Cole Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig 400 pagina's 9789024574988 februari 2017 Over de schrijver Daniel Cole, een debutant, en wat voor één! Hij komt met een enorm sterk verhaal. Deze Britse ambulancebroeder pakt je in, en dat is… Lees verder Ragdoll – Daniel Cole “Een ijzersterk debuut, Cole houd je in zijn greep tot de laatste letter”

Boekentips·Wat komt er allemaal uit ?

Een rondje boekwinkel….Wat komt er eerdaags uit ?

Eva Dallas 10 – Vermoorde Getuige  JD Robb Roarke, de man van politieagente Eve Dallas, produceert een nieuwe vertolking van een van Agatha Christies korte verhalen. Tijdens de première blijkt het toneelmes waarmee de hoofdpersoon wordt vermoord te zijn vervangen door een echt mes. Acteur Richard Draco sterft ter plekke. Helaas voor Eve blijkt zo'n… Lees verder Een rondje boekwinkel….Wat komt er eerdaags uit ?