Tag: lsamsterdam

Een mooie week.. Vol boekengenot…. #nieuweboekMustreadsorNot?

De Minnaar – Jet van Vuuren Uitgeverij Karakter verwacht 16 april ’18 Als het levenloze lichaam van de bejaarde Charlie Meijer onderaan de trap van haar woning in Amsterdam wordt gevonden, wijst niets op een onnatuurlijke dood. Er wordt verondersteld dat Charlie na een…

Kijk.. Geniet.. en laat de lijst groeien “Prachtig nieuw leesvoer”

  “Prachtig nieuw leesvoer” Kinderen van de rivier – Lisa Wingate “Kinderen van de rivier’ van Lisa Wingate begint in Memphis in 1939. De twaalfjarige Rill leidt met haar broertje en zusjes een zorgeloos leven op een woonboot aan de Mississippi. Dan slaat het…

Elsa Las..; ‘Ogen van de draak’ door Stephen King.

‘Ogen van de draak’ door Stephen King. “Ik ben groot Fan en zal altijd Fan blijven” Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  398 pagina’s  9789024568253  november 2014 EPUB met digitaal watermerk De Achterflap  Ogen van de draak is Kings klassieke fantasyroman en speelt een belangrijke rol in zijn werk….

Onschuld – John Hart “Deze schrijver heeft zo`n unieke manier van schrijven dat je wordt mee gezogen in het verhaal.”

Onschuld – John Hart “Deze schrijver heeft zo`n unieke manier van schrijven dat je wordt mee gezogen in het verhaal.” Auteur: John Hart Hart Uitgever: Luitingh Nederlandstalig  384 pagina’s  Midprice editie  9789024545407  april 2017 De Achterflap Een jong meisje wordt ontvoerd. De tragische verdwijning doet het eerst…

Peter las…; De Oorsprong – Dan Brown

De Oorsprong van Dan Brown.  Auteur: Dan Brown Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  500 pagina’s  9789024576791  oktober 2017 De Achterflap Oorsprong is het nieuwe boek van Dan Brown, de populairste thrillerschrijver ter wereld. In Oorsprong houdt Robert Langdon zich bezig met de vragen: Waar komen wij vandaan en waar…

Elsa las; ‘De Nachtuilen’ door Jeroen van Unen.

De Nachtuilen’ door Jeroen van Unen. “Wachten op deel 2 , nu al zin in. Heel fijn leesvoer voor jong en Oud..” Auteur: Jeroen van Unen Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  384 pagina’s 9789024569397  oktober 2015 De Achterflap Tobias keek haar met grote ogen aan. ‘Geloof je me nu?’…

Elsa las; Check- Out – Juultje van den Nieuwenhof.”Spannend en Leerzaam.”

‘Check-out’ – Juultje van den Nieuwenhof. “Spannend en Leerzaam.” Auteur: Juultje van den Nieuwenhof Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  160 pagina’s  9789024573035  september 2016 De Achterflap De leerlingen van 5 havo gaan op introductiereis naar Berlijn. Ze kunnen nog steeds niet begrijpen waarom Sabine uit hun klas zelfmoord gepleegd…

Elsa las; ‘Het meisje uit het noorden’ – Katarzyna Bonda “Origineel en intrigerend”

‘Het meisje uit het noorden’ – Katarzyna Bonda. “Origineel en intrigerend” Auteur: Katarzyna Bonda Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  480 pagina’s  9789024575190  mei 2017 De Achterflap  Het meisje uit het noorden van Katarzyna Bonda is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Samuel Bjørk en Ule Hansen. Sasha…

Een run naar de boekhandel.. Voor welk boek ren jij??

Zoektocht terug – Marina Folkers “Ze hield haar adem in. Dit kon niet waar zijn. Toch… die stem… Het was alsof ze terug gezogen werd in de tijd.” Wanneer Caitlin een paar dagen met een vriendin naar Londen gaat, laat ze haar vriend Steven…

Ragdoll – Daniel Cole “Een ijzersterk debuut, Cole houd je in zijn greep tot de laatste letter”

  Ragdoll – Daniel Cole Een debuut welke je achterover doet slaan verbazing. Hier wil je meer van weten!! Wauw” Auteur: Daniel Cole Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig 400 pagina’s 9789024574988 februari 2017 Over de schrijver Daniel Cole, een debutant, en wat voor één! Hij komt met een enorm…

Een rondje boekwinkel….Wat komt er eerdaags uit ?

Eva Dallas 10 – Vermoorde Getuige  JD Robb Roarke, de man van politieagente Eve Dallas, produceert een nieuwe vertolking van een van Agatha Christies korte verhalen. Tijdens de première blijkt het toneelmes waarmee de hoofdpersoon wordt vermoord te zijn vervangen door een echt mes….

Wat komt er weer een moois uit .. Wij houden jullie graag op de hoogte..

Duizend Herinneringen – Karin Kingsburry Duizend herinneringen’ is de allereerste roman van Karen Kingbury en is gebaseerd op haar eigen levensverhaal. Hoewel ze nog maar 31 jaar is, heeft Ellen Barrett al een Pulitzer Prize op haar naam staan. Maar alle andere aspecten van…