Tag: Luitingh-Sijthoff

Welke boeken komen er deze week uit#week39

De echtgenote – Alafair Burke Wanneer Jason, een bekende en briljante professor, door een jonge studente wordt beschuldigd van seksueel wangedrag, wordt zijn echtgenote Angela gedwongen om een tweede blik te werpen op zowel de man met wie ze trouwde als de vrouwen die…

Mustreads or Not rent naar de winkel.. Ren je mee? #Allemaalnieuweboekendezeweek

#Allemaalnieuweboekendezeweek Jij kan me helpen- Kristin Harmel De pasgetrouwde Ruby Henderson komt in 1939 aan in Parijs, samen met haar Franse echtgenoot Marcel, en ze zijn dolgelukkig. Maar de wittebroodsweken verliezen snel hun glans door het geweld van de dreigende oorlog. Het Joodse meisje…

Kijk & Geniet.. “Wat komt er deze week uit….?”

De dood heeft blauwe ogen – Karin Hzendonk Jan van Dijk heeft een saaie baan en zit gevangen in zijn huwelijk met Martine waarin sleur en vastgeroeste gewoontes de boventoon voeren. De enige die kleur aan zijn bestaan geeft, is zijn dochter Hannah. Als…

BOEKEXPLOSIE #deel2 Wat een Pracht….

Ik zie je op het strand – Jill Mansell Clemency is niet op zoek naar de liefde als ze Sam ontmoet in het vliegtuig. Maar aan het eind van de vlucht hebben ze een echte klik. Dit voelt als iets heel speciaals… maar hij…

Pas op er komt een BOEKEXPLOSIE aan #deel1

Beklemming – Franck Thilliez Camille Thibault is politieagent in Noord-Frankrijk. Sinds haar harttransplantatie droomt ze iedere nacht over een levensechte vrouw in nood. Zou het een herinnering van haar donor kunnen zijn? Camille heeft nog maar één missie: uitvinden welk drama er heeft plaatsgevonden….

Welk Boek ga jij kopen van je vakantie geld??? #nieuweboeken.

  De vrouw na mij – Sarah Pekkanen Kun jij tussen de leugens door lezen? Nellie kan niet praten over die avond die zo mooi begon maar eindigde met de politie. Bij Richard voelt Nellie zich nu veilig. Richard is lief, attent en beschermend….

Monique las…; Café, Zon & Zee van Jenny Colgan “Een echte Feelgood roman”

Café, Zon & Zee van Jenny Colgan  Een echte feelgoodroman Auteur: Jenny Colgan  Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  384 pagina’s  9789024579143  januari 2018 Dit boek heb ik mogen lezen voor een leesclub. Het begint anders dan dat je gewend bent. Jenny heet je hartelijk welkom, doet mij Amerikaans aan….

Marionet – Daniel Cole “Wees Gewaarschuwd…..”

Marionet – Daniel Cole “Deze Meester in plotwendingen doet het weer. Stap in een rollercoaster die Marionet heet. Waarschuwing wees alert, je komt ogen en oren te kort.” Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  400 pagina’s  9789024576005  februari 2018 De Achterflap In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van…

Een week vol boekenvreugde.. Kijk je mee wat er uitkomt?

Al is de leugen nog zo snel – Lisa Scottoline Op papier lijkt de nieuwe leraar Chris de ideale man, maar alles aan hem is een leugen… Drie moeders, van wie hun zonen gezamenlijk in het sportteam op school zitten, raken verwikkeld in een…

Severine las; “Het meisje uit het Noorden.” – Katarzyna Bonda “IJzersterke Mustread”

  ‘Het meisje uit het noorden’ – Katarzyna Bonda. “IJzersterke,  Psychologische Mustread” Auteur: Katarzyna Bonda Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  480 pagina’s  9789024575190  mei 2017 De Achterflap  Het meisje uit het noorden van Katarzyna Bonda is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Samuel Bjørk en Ule Hansen….

Waarvoor Ren jij naar de boekhandel aankomende week?

Operatie Winterlong – Mason Cross Het is vijf jaar geleden dat Carter Blake de topgeheimen operatie Winterlong van de regering verliet. Toentertijd sloten ze een deal: hij hield zijn mond over wat de regering uitspookte, en in ruil daarvoor zouden zij hem met rust…

Weer een feestje, ren je mee naar de boekhandel

Duet met jou – Dani Atkins Ally en Charlotte waren ooit vrienden, maar dat is verwaterd. Charlotte is getrouwd met David, Ally’s eerste en grootste liefde, en dat heeft Ally haar nooit kunnen vergeven. Ally zelf is tegenwoordig gelukkig getrouwd met Joe, en ze…