Recensies·Recensies van Moon

Het bloemenmeisje – Anya Niewierra. “Deze schitterende parel zal veel boeken in haar schaduw laten staan.”

Het bloemenmeisje – Anya Niewierra Is dit de Mustread van 2020? Voor mij wel, de lat ligt hoog met deze aftrap. Wat een pracht verhaal. Auteur: Anya Niewierra Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlands  Paperback  9789024581689  Druk: 1  december 2019  384 pagina's Tijdens de opening van haar eigen natuurwinkel staat Nina plots oog in oog met een kopie van haar… Lees verder Het bloemenmeisje – Anya Niewierra. “Deze schitterende parel zal veel boeken in haar schaduw laten staan.”

Wat komt er allemaal uit ?

Week #46 Wat verschijnt er deze week voor moois?

Wat verschijnt er deze week voor moois?  De Zilverweg – Stina Jackson Sinds zijn zeventienjarige dochter Lina drie jaar eerder verdween bij een bushalte aan De zilverweg in het noorden van Zweden speurt haar vader Lelle obsessief naar sporen van haar. De desolate streek is een ideaal oord voor zonderlingen die iets te verbergen hebben… Lees verder Week #46 Wat verschijnt er deze week voor moois?

Recensie van Elsa·Recensies

Echo – Thomas Olde Heuvelt “I like big books and cannot lie”

Echo - Thomas Olde Heuvelt “Nu is het weer geduldig wachten totdat de schrijver een nieuw verhaal aan zijn lezerspubliek wil schenken en ik zit tot die tijd op de (denkbeeldige) eerste rij.”   Auteur: Thomas Olde Heuvelt Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig Paperback 9789024567942 mei 2019 616 pagina's Achterflap Echo van Thomas Olde Heuvelt, auteur van het… Lees verder Echo – Thomas Olde Heuvelt “I like big books and cannot lie”

Wat komt er allemaal uit ?

Wat voor moois verschijnt er deze week #week44

Welke boeken verschijnen er deze week #44 Blauwe Maan – Lee child Blauwe maan is de 24ste Jack Reacher-thriller van bestsellerauteur Lee Child. Jack Reacher is een voormalig militair agent, opgeleid om altijd een oogje in het zeil te houden. Hij zit in een Greyhoundbus en kijkt naar een oudere man die slaapt in zijn… Lees verder Wat voor moois verschijnt er deze week #week44

Recensies

In je dromen ga jij – Inge van der Krabben “Waan jezelf in Marokko en de bijbehorende Cultuur, deze #Mustread laat zien dat we allen gelijk zijn.”

In je dromen ga jij – Inge van der Krabben “Een indrukwekkend verhaal over drie Marokkaanse vrouwen, met elk hun strijd, door van der Krabben respectvol neergezet, dit verhaal gaat onder je huid zitten, wegleggen is geen optie, je wordt één met het boek en zijn karakters.” Auteur: Inge van der Krabben Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlands  1e druk … Lees verder In je dromen ga jij – Inge van der Krabben “Waan jezelf in Marokko en de bijbehorende Cultuur, deze #Mustread laat zien dat we allen gelijk zijn.”

In gesprek met

Mustreads or Not in gesprek met…; Inge van der Krabben

In gesprek met Inge van der Krabben  Voor degenen die je niet kennen, kun je jezelf in een paar zinnen aan ons voorstellen…? Wie is Inge van der Krabben? Ik ben auteur bij Luitingh Sijthoff, docent creatief schrijven, moeder van twee lieve kinderen (Jonas van 12 en Mette van 9), vriendin van Ed en verder… Lees verder Mustreads or Not in gesprek met…; Inge van der Krabben

Gast recensies·Recensies

Monique las…; Café, Zon & Zee van Jenny Colgan “Een echte Feelgood roman”

Café, Zon & Zee van Jenny Colgan  Een echte feelgoodroman Auteur: Jenny Colgan  Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  384 pagina's  9789024579143  januari 2018 Dit boek heb ik mogen lezen voor een leesclub. Het begint anders dan dat je gewend bent. Jenny heet je hartelijk welkom, doet mij Amerikaans aan. Voorin het boek staat een plattegrond van het zelfbedachte eiland Mure.… Lees verder Monique las…; Café, Zon & Zee van Jenny Colgan “Een echte Feelgood roman”

Recensies·Recensies van Moon

Marionet – Daniel Cole “Wees Gewaarschuwd…..”

Marionet - Daniel Cole “Deze Meester in plotwendingen doet het weer. Stap in een rollercoaster die Marionet heet. Waarschuwing wees alert, je komt ogen en oren te kort.” Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  400 pagina's  9789024576005  februari 2018 De Achterflap In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copy-cat moordenaar aan het werk… Rechercheur… Lees verder Marionet – Daniel Cole “Wees Gewaarschuwd…..”

Recensies

Severine las; “Het meisje uit het Noorden.” – Katarzyna Bonda “IJzersterke Mustread”

  'Het meisje uit het noorden' - Katarzyna Bonda. "IJzersterke,  Psychologische Mustread" Auteur: Katarzyna Bonda Uitgever: Luitingh-Sijthoff Nederlandstalig  480 pagina's  9789024575190  mei 2017 De Achterflap  Het meisje uit het noorden van Katarzyna Bonda is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Samuel Bjørk en Ule Hansen. Sasha Zaluska keert terug naar de Poolse kust, na zeven jaar… Lees verder Severine las; “Het meisje uit het Noorden.” – Katarzyna Bonda “IJzersterke Mustread”